Kam schovat tahák aneb jak uspět u zkoušky – 2. díl

Ne každému je dáno být šprtem, ne každý má paměť na desítky vzorečků, mnoho stran učebnice, někdo zase svoji kapacitu hodlá využít zábavněji a tak se tam ta škola už prostě nevejde. Proto vám přínášíme pokračování článku „Kam schovat tahák aneb jak uspět u zkoušky“
 

Mobil

I když v předchozím článku jsme si už něco málo o mobilu při písemce řekli, není od věci to trochu rozšířit. Mobil umí být u písemky velmi užitečnou pomůckou. Kromě připravených taháků umí také díky internetu v mobilu vyhledávat informace a to se hodí především tehdy, kdy je látka příliš obsáhlá na to, aby se vše vlezlo do textového dokumentu. Tedy ono se to tam vleze, ale orientovat se v tom budete nejspíše těžko. Nejlepší, kam lze mobil shovat je buď na židli, mezi nohy, ale dávejte si pozor na viditelné nápadně svěšenou hlavu směrem mezi vaše nohy, to vás může prozradit. Druhou možností je mít telefon těsně pod lavicí. To má však nevýhodu, že jej musíte držet a potřebujete tedy alespoň jednu ruku. Výhodou zase je, že v ideálním případě vypadáte stejně, jakoby jste koukali do testu.
 

Tahák na tabuli

Pokud máte nepořádného učitele, který nedbá na kvalitně smazanou tabuli, vyplatí se nechat jednu její část nesmazanou a do volných mezer doplnit důležité vzorečky, čísla apod. Pokud bude vše dobře naplánováno, lze při odhalení vše svédst na to, že jste učili kamaráda před písemkou a použili tabuli.
 

Tahák na propisce

Máte dostatečně velkou propisku? Ne?! Tak honem do nejbližsího papírnictví pro ni! Použijte popisovací lepicí štítky stejné barvy jako je propiska a poté na ně napište důležité informace. Je vhodné mít dobře sloupnutelné štítky, v nejhorším štítek strhnete (je nutno rychle a bez hluku) a propiska nebude prozrazena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *